پیام نوری ها فاتح مسابقات کشوری رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه شدند

در پایان مسابقات کشوری رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه که از روز شنبه 22 اسفندماه 1388 آغاز شده بود حضور پر شور و حیرت انگیز دانشجویان دانشگاه های پیام نور کرمانشاه و پیام نور واحد قشم همگان را بهت زده کرد.

این مسابقات در سه بخش مسیریاب ساده، مسیر یاب ویژه و میکرو ماوس برگزار شد و رقابت نزدیک و تنگاتنگی میان دانشجویان و تیم های شرکت کننده از سراسر کشور شکل گرفت.

در این مسابقات رکورد کشوری مسابقات میکرو ماوس توسط دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد قشم شکسته شد همچنین دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد کرمانشاه تیم های مدعی یزد،ایلام و اصفهان را پشت سر گذاشتند و مقام های اول ،دوم و چهارم مسابقات رباتیک در بخش مسیریاب ساده و مقام دوم در بخش مسیریاب ویژه را از آن خود کردند.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نیز مقام اول در لیگ مسیریاب ویژه و مقام سوم در لیگ مسیریاب ساده را ازآن خود کردند.

سطح کیفی مسابقات بسیار بالا بود و داوری ها عادلانه و منصفانه بود اما شرایط بیشتر به نفع تیم های میهمان بود و تیم های میزبان محدویت هایی از جمله منع از شرکت دادن یک روبات در دو بخش مسابقات  داشتند در حالیکه سایرین چنین منعی نداشتند و این محدودیت،امکان حداقل قرار گرفتن در مقام سوم یا چهارم در لیگ روباتهای مسیریاب ویژه تیم امید افزار دانشگاه پیام نور واحد ایذه را از ایشان سلب کرد و اعتراضات ایشان نیز مورد قبول مسئولین برگزاری واقع نشد.

تیم امید افزارمتشکل از آقای سجاد نجاتی و خانم ها کیانی و نوروزی موفقیت خود را مدیون لطف اللهی، زحمات اعضای تیم و کمکهای فنی  و زحمات  تیم آموزش و پشتیبانی خود اساتید محترم آقایان مهندس پیمان شیرمردی ، مهدی شیخ نیا و حسین مردانی و حمایت ریاست محترم دانشگاه پیام نور واحد ایذه جناب آقای دکتر مهدی پور و معاونت محترم پژوهشی دانشگاه پیام نور مرکز استان خوزستان جناب آقای دکتر جلالی  و تمام کسانی که برای موفقیت این تیم تلاش کرده‌اند می داند.

امیدواریم در آینده شاهد حضور پر رنگ تیم های باشگاه های رباتیک دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی واحد ایذه در مسابقات کشوری رباتیک باشید و موفقیت آنها را ببینید.

 بر خود لازم میدانیم از حمایت و همکاری صمیمانه  دکتر علیرضا مهدی پور، دکتر کمالی ، مهندس شاهولی ، مهندس شیرمردی ،آقایان شیخ نیا و مردانی ،مهندس بویری ، مهندس کیانی و اعضای باشگاه های روباتیک دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی واحد ایذه که با ما همکاری صمیمانه ای داشتند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

مسئول باشگاه روباتیک دانشگاه پیام نور واحد ایذه

و سرپرست تیم رباتیک امید افزار

سجاد نجاتی

/ 2 نظر / 17 بازدید
gfggg

خاک برسرتون هنرکردین

gfggg

احمقا اینم شد رتبه